Založ si blog

Ako Kotlebov agent provokatér odkryl  aj to čo nemal.

Ako Kotlebov agent provokatér odkryl  aj to čo nemal. Je smutné, že minimálne pre časť Smeru bol Harabin väčšia hrozba ako Čaputova

Vypočul som si štvrtkovú reláciu na Infovojne v ktorej vystúpil Štefan Harabin. Ten ako je známe neuspel v prezidentských voľbách. Na druhého Šefčoviča strácal 4%. Časť kresťanských hlasov mu odobral Mikloško, ktorému to ale nemožno vyčítať, keďže v skutočnosti kope za liberálov. No za podraz sa to dá považovať u ĽSNS ktorá sa oháňa tým,  že jej  ide o Slovensko. Strana sa teraz obáva, že jej volič môže pochopiť , že to čo urobili nebol nijaký omyl ani neskúsenosť, či predsedove ego, ale zrada Slovenska. Snažia sa preto vypúšťať informácie, ktoré by túto skutočnosť zahladili. Jedným z takých pokusov, bol aj telefonát do spomínanej relácie Infovojna, kde sa sekundu po spustení telefonických otázok  dovolal  poslucháč, ktorý najprv predstieral že je priaznivec  Harabina, aby mu hneď začal vyčítať a podsúvať, že triešti národné sily lebo neodstúpil v prospech Kotlebu, a že sa s ním hašterí.  Harabin a moderátor sa ohradili, aby im bolo v otázke podsúvané že sa hašteria. Poslucháč  to teda skúsil inak a zahlásil že, „my chceme, aby  Harabin zobral politickú zodpovednosť za 300 tisíc voličov ktorých získal, lebo polovica z nich patrila kotlebovcom. Vy a my si môžeme pomôcť“.

Tu ho redaktor prerušil a spýtal sa ho, kto to je vy a my. „Vy zastupujete ĽSNS?“ Poslucháč sa začal krútiť že nie, no moderátor ho dostal ďalšou otázkou, keď sa ho opýtal, o akej zodpovednosti tu splieta. „Vy nám chcete tvrdiť, že ĽSNS sa zachovala zodpovedne voči Slovensku?“  Kotlebov  „agent“ začal tvrdiť že chybu urobili obidve strany a mali ustúpiť egá. To už moderátor nevydržal a spýtal sa ho, či si vážne myslí, že Kotleba je egomaniak ktorý si nevidí ďalej od nosa, lebo keby to tak bolo, bol by to ten lepší prípad, lenže toto nebolo o žiadnom egu. Kotlebov  „agent“ bez toho, aby to niekto spomenul hneď reagoval, že tie stretnutia s generálnym manažérom Smeru Stromčekom sú len špekulácie, načo mu moderátor, ktorý kvôli týmto stretnutiam odstúpil z kandidátky ĽSNS do eurovolieb povedal, že má  SMSku priamo od nich, ktorá mu to potvrdila, „tak čo mi tu trepete o špekuláciach? Všetci v ĽSNS ste posratí, že keď Harabin pôjde do parlamentných volieb, tak prídete o voličov. A ja vám vravím, že ak sa tak stane, tak si to všetci zaslúžite, ale nad tým ste mali rozmýšľať predtým, keď ste začali na neho hádzať špinu a hnoj úplne neopodstatnene.“

Moderátor, ktorý už od začiatku tušil, kto volá sa tak rovno opýtal,“ neboli ste to Vy, kto mi volal aby som pozval do relácie bývalú Harabinovu ženu, aby som ho potopil? Boli ste to Vy alebo nie? Kotlebov „agent“ ostal zaskočený ,moderátor tak položil otázku  ešte konkrétnejšie. “Ste to Vy pán Kapusta, áno alebo nie?“ Dekonšpirovaný  Kotlebov „agent“ sa už nezmohol na odpoveď a moderátor ho vypol z linky.

Prečo o tom ale píšem. Všimnite si niekoľko zaujímavých momentov. Tento „agent“ sa snažil navodiť dojem, že Harabin mal odstúpiť v prospech Kotlebu, ako keby ich preferencie boli v kampani rovnaké a nebol to Kotleba, kto mal o tretinu hlasov menej. Hneď ako sa vyslovilo že o ego v prípade  Kotlebovej  kandidatúry nešlo, začal agent podsúvať, že stretnutie zo Stromčekom je len špekulácia, hoci Stromčeka nikto nespomenul. Zrejme mu nedali vedieť že moderátor Lichtner  práve kvôli tomu, že mu toto stretnutie bolo potvrdené, odstúpil z kandidátky  ĽSNS do eurovolieb. (Že sa Smer dohodol s ĽSNS na potopení Harabina môžem potvrdiť aj ja zo svojich zdrojov.) No najdôležitejším momentom bolo, keď moderátor odhalil tohto „agenta“ ako človeka, ktorý ho predtým kontaktoval s požiadavkou, aby pozval do relácie bývalú Harabinovu ženu aby ho potopil. Toto svedčí nie len o tom, že sa ĽSNS dohodla zo Smerom že budú kandidovať aby oslabili národné sily, ale že kampaň proti Harabinovi ktorú viedli, bola zo Smeru priamo koordinovaná. Žiadny kotlebovec totiž ani netuší, že Harabin je druhýkrát ženatý a že jeho prvá žena je ochotná ne neho brýzgať pri každej príležitosti. Veľmi dobre to však vedia v SIS aj v Smere, a v minulosti to už použili v roku 2006, keď mal byť prvýkrát vymenovaný za  ministra spravodlivosti. Tentoraz si na špinavú prácu najali ĽSNS, ktorej posunuli práve tieto nápady, nech kontaktujú jeho bývalú ženu  a dotiahnu ju do Infovojny. Lepší dôkaz spolupráce medzi Smerom a ĽSNS na diskreditácii Harabina už tento nešikovný kotlebov agent nemohol priniesť.

Taktiež ak si všimnete aké polopravdy šírili počas kampane kotlebovci proti Harabinovi, tak pochopíte, že to nemali z vlastnej hlavy. Sotva totiž v ich straníckej základni nájdete niekoho, kto analyzoval Lisabonsku zmluvu, alebo mal vôbec potuchy o tom, čo obsahovala novela zákona o extrémizme pred 12 rokmi. Tieto nápady kotlebovcom niekto dodal a je to typická smeráčtina. Nechýbala ani 20 členná kotlebovská úderka, ktorá spamovala každú diskusiu výkrikmi typu:“ ha-Rabin je žid, ktorý pripravil Slovensko o suverenitu a prijal novelu o extrémizme“. Táto novela síce nemá nič spoločné s tou súčasnou a dôvodom prečo ju Harabin predkladal bolo uznanie holokaustu Arménov, ale takto ho skúšali očierniť aspoň pred istým spektrom voličov. A tie 4% ktoré mu potrebovali zraziť, aby sa nedostal pred Šefčoviča , keďže ani Kotlebova kandidatúra nemusela stačiť, nakoniec dosiahli. A cesta pre liberálnu kandidátku na post prezidentky a americké základne na Slovensku sa otvorila.

Na záver už len spomeniem, vyhlásenie kandidáta Smeru Šefčoviča, po skončení volieb , že splnil misiu, lebo hrozilo že sa do prezidentského paláca dostane nesystémový kandidát. Čo z toho vyplýva? Že minimálne pre časť Smeru je Harabin väčšia hrozba ako Čaputova, čo je veľmi smutné zistenie.

Jalal Suleiman

Ako chcel liberálny aktivista znemožniť Harabina, no precenil svoj intelekt, právne znalosti a nakoniec znemožnil len sám seba.

19.07.2019

Do relácie v Slobodnom vysielači s názvom s Harabinom o práve sa dovolal nejaký Ivan z Bratislavy ktorý chcel znemožniť Harabina a tak mu odrapotal pripravený komentár o tom, ako ústavný súd viac »

Proti neústavnej inaugurácií sa ozvala len KSS. Pronárodne strany ako SNS, ĽSNS a Národná koalícia mlčia.

18.06.2019

Vo štvrtok zvolal sudca Najvyššieho súdu Štefan Harabin tlačovú konferenciu, na ktorej objasnil, že inaugurácia novej prezidentky nemôže prebehnúť skôr, než sa ukončí volebný proces. viac »

Prečo nespokojní ľudia volia Čaputovu? Prečo ich trápi predražené CT-čko a nie úroky ktoré platíme medzinárodným inštitúciám? Prečo nás z médií oslovujúhlupáci, ktorí svoje nevedomosti ponúkajú ako múdrosti ktoré ma spoločnosť nasledovať?

21.05.2019

Na tieto otázky z nadpisu článku skúsim odpovedať čo najjednoduchšie vychádzajúc z materiálov koncepcie sociálnej bezpečnosti. Na pozadí tzv. studenej vojny sa medzinárodnej parazitickejelite viac »

HongKong protest demonštrácia

V Hongkongu sa opäť zišli desaťtisíce demonštrantov, trvajú na svojich požiadavkách

18.08.2019 12:43, aktualizované: 13:01

Prodemokratické protesty otriasajú Hongkongom už jedenásť týždňov a nie sú žiadne náznaky, že by slabli.

Andrej Danko

Danko zahraničné návštevy neľutuje. Tvrdí, že prispel k rozvoju bilaterálnych vzťahov

18.08.2019 11:55

Jediná vec, ktorú ľutuj, je nepochopenie a nepočúvanie, keď niečo vysvetľuje, povedal Andrej Danko.

policia, policajne auta

Polícia vyšetruje smrť dobodanej ženy v Rimavskej Sobote

18.08.2019 10:57

Podozrivým je 23-ročný Rimavskosoboťan, ktorý ráno zomrel v nemocnici po bodnom poranení hrudníka.

Bankovky, peniaze, euro

Vysokú minimálnu mzdu odmietajú aj obce

18.08.2019 10:25

Zástupcovia miest a obcí spolu so zamestnávateľskými zväzmi navrhujú, aby sa najnižšie hrubé mesačné zárobky od budúceho roka zvýšili na 552,20 eura.

Jalal Suleiman

Ľudský rozum čelí v tomto období neľútostnému útoku na pamäť. Tento útok je frontálny. Má za cieľ tunelovať pamäť a vymazať z nej výsledok duševných a materiálnych hodnôt, ktoré boli získané dlhodobou akumuláciou ľudskej činnosti. Pracujúci, bráňme si!

Štatistiky blogu

Počet článkov: 30
Celková čítanosť: 172383x
Priemerná čítanosť článkov: 5746x

Autor blogu

Kategórie